Gratis

Consultant Vanzari

NCH Romania Produse de Intretinere

Candidatul Ideal

  • Dinamic, ambitios, “open minded”;
  • Fire sociabila careia ii place sa lucreze cu oamenii;
  • Experienta in vanzari reprezinta un avantaj insa nu este o conditie obligatorie;
  • Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

  • Negociaza, incheie si asigura derularea contractelor si acordurilor comerciale;
  • Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
  • Viziteaza clientii din zona stabilita.

Oferim:

- Pachet compensatoriu motivant;
- Posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale intr-o companie multinationala de renume;
- Training-uri de perfectionare periodice;
- Colaborare B2B.

Fondată în 1919 în Statele Unite ale Americii, ca National Chemsearch, NCH produce și comercializează o linie extinsa de produse de întreținere și solutii de tratarea apei, care deservesc afaceri și industrie pentru clienții din peste 55 de țări din întreaga lume. NCH Corporation prin intermediul filialelor sale deserveste industria și a instituțiile comerciale cu solutii si echipamente de tratarea apei, detergenți, deodorante, degresanții, lubrifianți, precum și produse de întreținere.
NCH România, ca parte a grupului NCH din anul 1994, va continua să crească, fiind cel mai bun la rezolvarea nevoilor de întreținere, reparații și tratare a apei a clienții noștri.
Datele personale pe care ni le furnizaţi în formularul de candidaturǎ la job şi ca parte din procesul de recrutare vor fi reţinute şi procesate doar pentru scopul selecţiei de personal în NCH şi corelat cu orice angajare, contract sau plasament ulterioare, în afara cazului când ne indicaţi altfel. Datele dumneavoastrǎ vor fi pǎstrate doar timp de maximum 12 luni, dupǎ care vor fi distruse, în cazul în care dumneavoastrǎ nu ne solicitaţi sǎ le distrugem mai devreme. Dacǎ veţi obţine jobul datele personale colectate pe parcursul procedurii de recrutare vor fi transferate în fişierul de resurse umane care vǎ va fi alocat (electronic şi printat), unde vor fi pǎstrate pe durata angajǎrii dumneavoastrǎ.

Prin transmiterea datelor dumneavoastră personale şi prin candidatura la job:

1. declaraţi cǎ aţi citit, înţeles şi acceptat Declarația de confidențialitate NCH privind datele cu caracter personal, care se poate accesa la: https://www.nch.com/Privacy-Policy
2. declaraţi cǎ informaţiile pe care le-aţi furnizat în curriculum vitae / cererea de angajare sunt complete şi adevǎrate dupǎ cunoştinţa dumneavoastră şi înţelegeţi cǎ omisiunile deliberate şi declaraţiile incorecte pot duce la respingerea cererii;
3. ne daţi consimţǎmântul sǎ procesǎm informaţiile conţinute în curriculum vitae /cererea de angajare şi orice alte date ne furnizaţi separat, în maniera şi în mǎsura descrise; şi
4. autorizaţi NCH sǎ verifice sau sǎ fie verificate în numele NCH toate declaraţiile conţinute în documentele aferente candidaturii şi sǎ solicite orice referinţe de verificare necesare.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024