Gratis

Consultant Vanzari - Mall Baneasa

ERPA HR
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Comunica si relationeza cu usurinta;
  • Manifesta entuziam si dorinta de invatare;
  • Sa fie atent la detalii, ordonat si cu bune abilitati de a respecta procedurile si tehnicile de vanzare invatate;
  • Sa se implice in activitatile echipei si ale magazinului.

Descrierea jobului

Ce fac colegii nostri:
  • Identifica dorinta clientilor de a cumpara si ii asista in alegerea produsului;
  • Ofera sfaturi avizate clientilor in ceea ce priveste functiile si performantele produselor;
  • Actioneza ca un ambasador al brandului.
Ce oferim:
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Salariu: 3000 RON Net;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala;
  • Program de lucru : 10:00 - 22:00;
  • Locatia : Baneasa Shopping City.

ERPA HR ofera soluții de recrutare de forță de muncă permanentă și temporară.

Oferim o gamă completă de servicii integrate precum servicii de evaluare a calității si soluții de management al capitalului uman, alocand clienților servicii personalizate în funcție de specificul activității.

Activitatile noastre sunt dedicate atat companiilor cat si candidaților si includ consultanță, recrutare si selectie personal.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024