Gratis

Consultant Vanzari

ASI INVEST PROJECT S.R.L.

Candidatul Ideal

Anunț de Angajare: Consultant Vânzări
Compania: ASI INVEST PROJECT SRL
Locație: Roman
Descriere: ASI INVEST PROJECT SRL, o companie lider în domeniul construcțiilor, specializată în sisteme de învelitori și termosisteme, caută un Consultant Vânzări cu experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamică.

Descrierea jobului

Responsabilități: Identificarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții potențiali și existenți în domeniul construcțiilor.
Consultarea clienților cu privire la soluțiile noastre de învelitori și termosisteme, oferind recomandări și soluții personalizate.
Îndeplinirea obiectivelor de vânzări lunare și trimestriale.
Monitorizarea tendințelor pieței și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor.

Cerințe: Experiență anterioară de 1-3 ani în vânzări, preferabil în domeniul construcțiilor sau al produselor similare.
Abilități e de comunicare și negocenteiere.
Orientare către atingerea obiectivelor și rezultate.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
Permis de conducere categoria B și disponibilitate deplasări în teren.

Beneficii: Oportunitatea de a lucra într-o companie în plină expansiune, cu o echipă dedicată și dinamică.
Pachet salarial motivant, format din salariu fix și bonusuri în funcție de performanțe.
Training și suport continuu pentru dezvoltarea profesională.
Mediu de lucru stimulant și provocator, cu perspective de avansare în cadrul companiei.
Dacă sunteți o persoană proactivă, orientată către rezultate și dornică să se alăture unei echipe de succes, vă invităm să aplicați pentru poziția de Consultant Vânzări la ASI INVEST PROJECT SRL.

ASI INVEST PROJECT SRL, o companie lider în domeniul construcțiilor, specializată în sisteme de învelitori și termosisteme.

Lucrăm cu cele mai bune materiale și avem experiența de a ne ocupa de o lucrare de acoperiș pe orice tip de locuință, indiferent de complexitatea arhitecturii. Suntem asigurați, legați și avem numeroase proiecte în spate și o mulțime de recenzii pozitive care stau ca o dovadă a abordării noastre față de calitate.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024