Gratis

Consilier vanzari depozit scule si materiale electrice

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Cunoasterea pieței de profil din zona (firme de executie, firme de construcții, electricieni, etc) constituie un real avantaj.
Experienta pe un post similar poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

ATRIBUTII:
- Oferta solutii clientilor conform necesitatilor acestora;
- Efectueaza comenzi de aprovizionare;
- Receptioneaza si aseaza la raft produsele primite de la furnizori sau depozitul central;
- Emite bonuri fiscale, facturi, avize;
- Depune efort constant pentru a fideliza clientii.

BENEFICII:
- Salariu motivant + comisioane;
- Tichete de masa;
- Prime de Pasti si Crăciun;
- Asigurare privata de sanatate;
- Teambuilding-uri / evenimente de relaxare oferite de către companie;
- Oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste care doreste sa devina lider de piata;
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.