Gratis

Lucrator comercial depozit Piese auto

Motoreco Parts SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii medii;
  • Minim 1 an experienta pe un post similar;
  • Experienta in domeniul auto constituie avantaj;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Bune abilitati de comunicare si organizare, abilitati de gestionare a situatiilor dificile.

Descrierea jobului

  • Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a marfii;
  • Verifica avizele de insotire a marfii si efectueaza operatiuni de intrare prin realizarea documentelor (NIR);
  • Aranjeaza marfa pe categorii si grupe de produse;
  • Verifica produsele vandute catre clienti;
  • Asigura emiterea facturilor si awb-urile din program;
  • Ambaleaza coletele ce urmeaza sa fie trimise catre clienti;
  • Proceseaza retururile si inregistreaza notele de intrare.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Mediu de lucru stabil, dinamic.

Posturile sunt pentru locatia din Str. Drumul Gilaului Nr.44-50, sector 4

AutoEco este unul dintre cele mai mari magazine online de piese auto, cu milioane de produse si o vechime in domeniu de peste 14 ani.

Echipa AutoEco si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si comercializarea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.
Autoeco este marca inregistrata a Motoreco Parts SRL.

Prin transmiterea datelor dumneavoastra personale consimtiti si va exprimati acordul prin care acestea să fie prelucrate de Motoreco Parts SRL, în scopul înregistrării formularului și solutionarii solicitării dumneavoastra.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024