Gratis

Bucatar / ajutor bucatar Lorelai Food

LORELAI FOOD S.R.L.

Candidatul Ideal

Tip job: Full-time, 8 ore Locatie: Bistrita (in zona strazii Libertatii) Contract de munca: Perioada nedeterminata Bucatarie: Doar livrari la domiciliu, exclusiv mancare sanatoasa Program de munca: Aproximativ 06:00 - 14:30 (inclusiv 30 min pauza de masa)

Descrierea jobului

Cerinte si responsabilitati:
* Capacitate mare de concentrare si atentie la detalii in prepararea retetelor
* Experienta in domeniul HORECA, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁cu accent pe bucatarie si alimentatie publica; un curs de bucatar sau experienta relevanta in domeniu constituie un avantaj
* Deschidere pentru gatit intr-un stil orientat spre sanatate
* Experienta minima in organizarea si coordonarea unei bucatarii
* Atitudine pozitiva, capacitate de a lucra in echipa
* Organizare si eficienta
* Disponibilitatea de a incepe ziua de lucru devreme
* Precizie in prepararea si cantarirea mancarii conform retetelor
* Flexibilitate in a asista cu diverse sarcini in bucatarie

Descrierea companiei

Beneficii:
* Bucatarie modern echipata, inclusiv cu un cuptor conventional inteligent SelfCooking, de ultima tehnologie, care faciliteaza prepararea mancarurilor
* Functionam pe baza de sistem de abonament, ceea ce ne permite sa anticipam numarul de portii necesar cu cel putin o zi inainte
* Program de munca care permite echilibrul intre viata profesionala si cea personala
* Colaborare cu un nutritionist-dietetician licentiat, cu 10 ani de experienta in domeniu
* Salariu competitiv, in functie de experienta si calificari

Procesul de selectie: Candidatii selectati vor fi contactati pentru a programa un interviu, care va avea loc fata in fata. O proba practica de lucru va face parte din procesul de selectie.

Despre echipa si cultura noastra: Vei face parte dintr-o echipa dinamica si inovatoare, intr-un mediu de lucru care promoveaza bunastarea, creativitatea si dezvoltarea profesionala. Valorizam colaborarea, integritatea si pasiunea pentru mancarea sanatoasa, aspirand sa oferim cele mai bune servicii clientilor nostri. Mai multe informatii despre Lorelai Food pe website sau Instagram/Facebook
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024