Gratis

Chef Bucatar& Ajutor Bucatar

Cococerie
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

1. Experiență relevantă de minim 3 ani in bucatarie cu sfecific romanesc.

2. Abilități excelente de coordonare și management al echipei.

3. Cunoștințe despre ingredientele și tehnicile tradiționale romanesti.

4. Capacitatea de a crea și implementa meniuri inovative.

5. Atenție la detalii și pasiune pentru calitate și prezentare.

Descrierea jobului

Responsabilități:

1. Coordonarea și supravegherea echipei din bucătărie.

2. Crearea și actualizarea meniului în concordanță cu specificul roman. ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄

3. Asigurarea respectării standardelor de calitate și igienă.

4. Gestionarea eficientă a stocurilor și a aprovizionării.

5. Colaborarea strânsă cu echipa de management pentru a oferi o experiență culinară de excepție.

Oferim:

1. Salariu atractiv și beneficii suplimentare
2. Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și creativ
3. Un loc de muncă stabil
4. Posibilitatea de a-ți exprima creativitatea culinară

Cococerie este o nouă destinație culinară ce aduce în centrul atenției aroma și tradiția bucătăriei românești. Situat în inima orașului, pe Lipscani 19 (zona Unirii- Centrul Vechi, in apropiere de Calea Victoriei &Palatul CEC) ne angajăm să oferim clienților noștri o experiență autentică, bogată în savoare și simțuri. Continuam impreuna misiunea de a readuce Gustul din copilarie.

Cococerie, cel mai nou proiect marca - Scovergaria Micai, este a 3 a locatie care face parte din grupul Madamyr, alaturi de cofetaria Lingurite Dulci.

Publicat 30 Mai 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 29 Iun. 2024