Gratis

Broker Imobiliar

TRA MARK SRL
20 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru rolul de agent imobiliar în cadrul echipei noastre este o persoană cu un amestec unic de abilități interpersonale, tehnice și de business, care îmbină pasiunea pentru domeniul imobiliar cu o dorință autentică de a ajuta clienții să își găsească locuința perfectă sau să investească inteligent. Acesta ar trebui să aibă următoarele calități și competențe:Comunicare excelentă
  • Negociere avansată
  • Orientare spre client
  • Cunoștințe solide ale pieței imobiliare
  • Organizare și planificare
  • Motivație și autodisciplină
  • Adaptabilitate și flexibilitate
  • Etica profesională și integritate
  • Învățare continuă
  • Aptitudini în tehnologie

Descrierea jobului

Comision atractiv: Oferim un pachet de comisionare superior comparativ cu cel al competiției, pentru a recompensa performanța deosebită și dedicația agenților noștri.

Training profesional: Acces la programe de formare și dezvoltare profesională, menite să îmbunătățească competențele și cunoștințele specifice domeniului, pentru a asigura succesul și creșterea profesională continuă.

Suntem o companie inovatoare în domeniul imobiliar, caracterizată de dinamism și orientare spre excelență. Echipa noastră este alcătuită din profesioniști tineri și ambițioși, dedicați să ofere cele mai bune soluții și servicii clienților noștri. Împreună, ne angajăm să depășim așteptările prin profesionalism, integritate și o abordare personalizată a fiecărei nevoi imobiliare.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024