Gratis

Consultant Imobiliar / Agent Imobiliar - Galaxy Imob

Refinder Imob S.R.L.
7 poziții

Candidatul Ideal

Vrei sa fii in Nr. 1 in Imobiliare?

Pentru programul part -time, este necesar sa aveti experienta minim 2 ani in domeniul imobiliar.

Pentru cei ce își doresc dezvoltarea unei cariere durabile și profitabile, în cel mai atractiv și dinamic domeniu: Imobiliare
Căutăm Agenți/Consultanti Imobiliari care să se alăture echipei, GALAXY IMOB companie ce a devenit una din cele mai cunoscute de pe piata imobiliara din Romania, datorita celor peste 18 ani de experienta si a profesionalismului de care a dat dovada.
GALAXY IMOB este Solutia de Parteneriat cea mai profitabila de pe piata imobiliara din Romania. reusind sa uneasca peste 130 de Parteneri la nivel national in domeniul Imobiliar.
Acesta este, probabil, cel mai potrivit loc în care un profesionist își poate etala valențele.
Echipa, mijloacele de lucru folosite, logistica și publicitatea sunt printre cele mai performante din piața de profil.
Nu în ultimul rând, pentru începători se oferă instruirea de specialitate și susținerea practică permanentă, demne de o academie.

Descrierea jobului

Candidatul ideal va fi responsabil cu gestionarea bazei de date si a potențialilor clienți, înțelegerea criteriilor acestora și găsirea spațiilor de locuit potrivite.
Negocierea termenilor de inchiriere si/ sau vanzare și acordarea de support si asistenta clientilor, pentru finalizarea contractelor.
Spiritul antreprenorial iti va asigura succesul.

BENEFICIILE tale
  • Te bucuri de notorietatea brandului GALAXY IMOB®- un jucator important pe piata imobiliara din Romania
  • Programe de MARKETING si PUBLICITATE la nivel local si national cat si suport continuu.
  • Ai acces la clienti locali, nationali, extra anunturi, materiale publicitare, promotionale, bannere, etc.
  • Ai acces la TRAINING-uri pentru dezvoltarea personala si profesionala, unde sunt prezenti oameni de success si specialisti in comunicare si in domeniul imobiliar.
  • Primesti un cont personalizat GALAXY IMOB®- adresa de email personalizata.
  • Ai promovare pe portalul galaxyimob la sectiunea Echipa.
  • Acces la anunturi cu ajutorul celor mai bune aplicatii din piata
  • Ai acces la CRM cu administrare online- soft imobiliar in care iti poti adauga un numar nelimitat de oferte.
  • Iti poti promova ofertele prin feed automat pe cele mai importante portaluri de imobiliare.
  • Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la telefon : 0733 122 122

Responsabilitati
  • Preluarea si prezentarea imobilelor (apartamente, case - vile), terenuri, spatii de birou sau spatii comerciale, potentialilor clienti.
  • Publicarea și gestionarea proprietatilor (apartamente, case - vile, terenuri sau spatii comerciale si de birou) din portofoliu.
  • Prospectarea pietei imobiliare in vederea crearii unui portofoliu vast de imobile si clienti.
  • Gestionarea si administrarea bazei de date.
  • Intelege cerintele clienților și găsiți spații de locuit care se potrivesc criteriilor acestora

Calificari
  • 1-2 ani de experiență în vânzări.
  • Automotivat și spirit antreprenorial.
  • Abilitati de comunicare si negociere.
  • Experienta in domeniul imobiliar constituie un avantaj.

GALAXY IMOB® este Solutia de Parteneriat cea mai profitabila de pe piata imobiliara din Romania reusind sa uneasca si sa creasca oameni in domeniu.
Avand peste 130 de Parteneri la nivel national, GALAXY IMOB® a devenit una din cele mai cunoscute companii imobiliare romanesti datorita celor peste 18 ani de experienta, a profesionalismului de care a dat dovada si a atitudinii pozitive cu care a reusit sa ajunga in topul agentiilor imobiliare din Romania.
Aceasta este oportunitatea de care aveai nevoie pentru dezvoltare, alaturi de un Partener de Incredere in domeniul imobiliar.

Te asteptam in echipa GALAXY IMOB®!

GALAXY IMOB® Agentie imobiliara la nivel national
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024