Gratis

AGENT IMOBILIAR

GOLDEN GATE RE S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim să colaborăm cu agenți imobiliari buni, care prin experiența GOLDEN GATE sa devină agenți imobiliari desăvârșiți!
Suntem interesați de o persoană cu abilități foarte bune de comunicare, cu ambiție și dorința de a face performanță în acest domeniu. Experiența în imobiliare este un criteriu de selecție pe care îl impunem în procesul de recrutare.
De asemenea, căutăm ca noii membrii ai echipei să rezoneze cu valențele noastre, să dea dovadă de implicare și seriozitate pentru a se putea bucura de beneficiile pe care acest domeniu de activitate le are de oferit.

Dacă ești interesat/ă să te alături echipei noastre poți să ne lasi un mesaj pe WhatsApp sau să ne apelezi la numărul de telefon 0754558298 sau prin e-mail la adresa robert.campeanu@goldengate.ro .

Descrierea jobului

Acest job implică atât muncă de birou cât și de teren (având în vedere obiectul activității). Munca de tip remote nu se pliază pe nevoile noastre, deoarece ne dorim de la colaboratorii noștri o productivitate cât mai satisfăcătoare de ambele părți.
Responsabiliăți:
- întocmirea unui portofoliu de proprietăți în scopul ofertării acestora către clienții GOLDEN GATE.
- disponibilitate pentru preluarea/inițierea apelurilor/convorbirilor cu promptitudine.
- asigurarea intermedierii relației client-proprietar într-o maniera competentă.
- stabilirea vizionărilor
- întocmirea contractelor pentru prestarea serviciilor oferite

Beneficii:
- flexibilitate program
- salariu pe baza de comisionare
- acces la toate platformele de specialitate
- desfașurarea activității într-un cadru profesional, cu un ambient plăcut alături de o echipă experimentată.

GOLDEN GATE RE SRL este o firmă care activează în domeniul imobiliar, care își propune prin misiunea sa eficientizarea într-un cadru profesionist și transparent a tuturor tranzacțiilor imobiliare de tip închiriere și vânzare/cumpărare.

Sistemul de valori pe care s-a clădit GOLDEN GATE REAL ESTATE este definit prin dorință de muncă, responsabilitate, transparență, onestitate și respect. Dorim să aducem pe piața imobiliară un mod de tranzacționare etic si satisfăcător pentru clienții noștri.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024