Gratis

Barman, Barista, Ospatar, Chef, Cook, Bucatar, Patiser

SURF CAFE S.R.L.
16 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cautam staff pentru noile proiecte cat si pt cele existente aflate in centrul Bucurestiului, 2 in zona Unirii, 1 in zona Grozavesti si unul pe Calea Victoriei. Daca esti o persoana motivata, cu o personalitate placuta, fire pozitiva, ambitioasa, si "customer oriented" te asteptam sa faci parte din echipa noastra. Experienta e binevenita dar nu obligatorie. Asiguram un mediu profesionist de munca cu posibilitati de dezvoltare personala si de cariera.

Descrierea jobului

Barman, Barista, ajutor bar - cu un program de bar printre cele mai bune din Bucuresti, in localurile noastre exista posibilitatea unei dezvoltari in aceasta frumoasa meserie.
Ospatar si ajutor ospatar - pentru restaurantele si barurile din Unirii si Victoriei
Chef cu experienta minima
Bucatari / Cook cu sau fara experienta
Patiser / Cofetar - pentru laboratorul propriu

Suntem un business de familie cu experienta in HORECA de peste 30 ani. Cu focus pe calitatea serviciilor oferite suntem in permanenta cautare de colegi noi care sa ne impartaseasca valorile si pasiunea pentru acest domeniu. Suntem in continua devoltare si inovare cu o abordare concentrata in jurul echipei si a oaspetilor nostri. Daca esti o persoana motivata, cu o personalitate puternica, fire pozitiva, ambitioasa, si "customer oriented" te asteptam sa faci parte din echipa noastra. Posturile disponibile sunt: barmani, ospatari, ajutor ospatar/barman, hostess, bucatari, ajutori bucatari, personal curatenie. Oferim un mediu de lucru profesionist, in unitati foarte bine dotate. Cautam sa ne extindem si echipa de management, prin pregatirea oamenilor potriviti pentru toate aspectele afacerii cu posibilitatea de avansare cat mai rapida. Datorita profilului diversificat de locatii putem oferi program de lucru flexibili cu salarii competitive.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024