Gratis

Bucatar Sef / Bucatar / Ospatar / Barman CASA ROMANEASCA

M.a.f. Food Squad S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Să ai o atitudine pozitivă - vei vedea că suntem veseli și ne place să zâmbim;
  • Să fii dornic să înveți lucruri noi, să dorești să te perfecționezi și să te dezvolți în cadrul echipei;
  • Să comunici ușor și eficient, să îți pese de oameni și de munca ta;
  • Să fii o persoană serioasă, comunicativă, deschisă la provocări și orientată către client;
  • Să dai dovadă de seriozitate și responsabilitate.

Vă așteptăm în echipa noastră:
  • Ospătari;
  • Bucătari cald/ rece
  • Ajutor bucatar;
  • Barman;
  • Bucatar Sef;

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci tu pentru acest job?
  • Să ai o energie pozitivă și să vii cu entuziasm la locul de muncă;
  • Să fii proactiv(ă) în găsirea soluțiilor;
  • Să îți placă munca în echipă;
  • Să ai abilitatea de a stabili priorități și a te concentra asupra obiectivelor tale;
  • Experiența în domneniul servicii clienți constituie un avantaj.

După un vast proces de restaurare și modernizare am deschis porțile restaurantului Casa Românească - Otopeni si Casa Românească Ateneu- in centrul capitalei dedicat bucătăriei, vinurilor și culturii tradiționale! Promitem experiențe noi, binenînțeles, foarte plăcute!
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024