Gratis

BARISTA la KAFEA

S.S.D HORECA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce căutăm:

Experiență anterioară în prepararea cafelei și cunoștințe solide despre diferitele tipuri de cafea;
Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra într-un mediu aglomerat și de a face față cererilor clienților;
Pasiune pentru cafea și dorința de a învăța mereu lucruri noi despre acest domeniu;
Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra în echipă;
Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și sărbători.

Descrierea jobului

Ce vei face:

Pregătești și servești cafele și băuturi calde delicioase, în conformitate cu standardele noastre înalte;
Consulti clienții și îi ajuți să aleagă băutura potrivită pentru ei;
Asiguri o experiență excelentă pentru clienți, oferindu-le servicii prompte și amabile;
Menții curățenia și igiena în zona de lucru;
Gestionezi stocul de cafea și alte produse necesare pentru prepararea băuturilor;
Colaborezi cu colegii pentru a menține un mediu de lucru plăcut și eficient.

Descrierea companiei

Ce oferim:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de energie;
Posibilitatea de a învăța și de a te dezvolta în domeniul cafelei;
Salariu competitiv și beneficii suplimentare
Program de lucru flexibil
O echipă prietenoasă
Oportunitatea de a interacționa cu o varietate de clienți și de a crea experiențe memorabile pentru ei.

Dacă ești pasionat de cafea și ai abilități excelente de preparare a acesteia, te invităm să aplici pentru poziția de barista la cafeneaua noastră. Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență de cafea unică!
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024