Gratis

Barista @ Meron

MERON
10 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui coleg barista, plin de energie si cu un vibe pozitiv, cu sau fara experienta, care sa ne impartaseasca iubirea pentru cafeaua de specialitate.
Te invitam sa te alaturi echipei noastre, sa te bucuri de beneficiile brandului nostru.
Noi ne vom asigura sa iti oferim toate cunostintele si suportul necesar pentru a te integra in echipa noastra cat mai repede.

Descrierea jobului

Iata ce iti putem oferi noi:
- acces la traininguri si pregatire alaturi de unii din cei mai buni traineri si barista din Romania
- acces la comunitatea internationala de cafea de specialitate prin festivaluri, competitii si evenimente de profil
- o echipa de oameni faini alaturi de care vei prepara cafea in fiecare zi
- suport in dezvoltare personala prin cultura organizationala interna
- un mediu de lucru axat pe crestere si dezvoltare
- evenimente interne (workshopuri, conferinte, webinarii, teambuildinguri, retreaturi etc)

Ce beneficii vei avea lunar?
- salariu bazat pe orele lucrate (2000-3600 lei)
- bonus de vechime (100-1500 lei)
- bonus de vanzari (200-1200 lei)
- alte beneficii punctuale

Noi suntem MERON, cel mai mare lanț de coffee shops din România - un concept unic pentru spațiul cafelei de specialitate din România. Existând până în prezent 20 locații, ne poți găsi în orașe precum Cluj-Napoca, Brașov, București, Satu-Mare, Zalău, Oradea, Târgu-Mureș, Alba Iulia, Sibiu și Bistrița. Misiunea noastră este să promovăm cafeaua de specialitate: prăjim cafea, bem cafea, învățăm despre cafea și împărtășim cunoștințele despre cafea. Suntem dedicați întregului proces de preparare a cafelei de specialitate, monitorizând parcursul acesteia de la fermier și până la livrarea produsului final către oaspeții care ne trec pragul.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024