Gratis

Barista

Candidatul Ideal

Căutăm supereroi !✨ 5 to go Cluj Napoca si Targu Mures caută super-eroi ai cafelei! ☕️

Supereroul BARISTA este ambițios, iubește cafeaua și are atât de multă energie încât și ziua de Luni se teme de el.

Prezent de la prima oră a dimineții în cafenea, supereroul 5 to go salvează până și cele mai mohorâte zile și are mereu în buzunarul șorțului un zâmbet pe care să ți-l împrumute.

Dacă asta este caracterizarea ta, trimite-ne CV-ul tau și hai să cunoști și alți supereroi ca tine! ⚡️

Daca iti place brandul 5 TO GO si iti doresti sa te dezvolti alaturi de noi, iti asiguram training si bonusuri. Pozitia este disponibila la locatia 5 TO GO Cluj Napoca.
Angajare FULL TIME.

Sunteti o persoana joviala, cu spirit de echipa? Vreti sa va alaturati echipei noastre ca Barista?

Cerinte:
• Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj;
• Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
• Persoana comunicativa, organizata, atenta la detalii;
• Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Preia comenzile intr-o maniera eficienta si profesionista;
• Cunoaste si preparara bauturile la cele mai inalte standarde de calitate
• Serveste clientii la bar
• Acorda atentia cuvenita si asigura servicii ireprosabile clientilor;
• Cunoaste foarte bine meniul;
• Intocmeste sau verifica intocmirea corecta a notelor de plata.

Companie romaneasca de Horeca, avand in proprietate 5 francize 5 To Go si nenumarate alte busines-uri in domeniu, cu o experienta vasta in management si training, cauta Barista in Cluj Napoca si Targu Mures.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024