Gratis

Barista Juba Coffee

FLEGO COM SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Te vrem in echipa Juba Coffee daca:
• Iubesti cafeaua!
• Esti o persoana matinala.
• Esti o fire comunicativa si iti place sa socializezi.
• Esti organizat si atent la detalii.

Descrierea jobului

Locatii – Pitesti Arges Mall, Roman Value Centre si Dambovita Mall
Tip job – full time
Tichete de masa
Bonus lunar de performanta
2 preparate/zi GRATUIT
Reduceri la achizitia produselor din cafenea
Posibilitate obtinere certificare barista SCA
Cursuri de specializare barista
Posibilitate de avansare in cariera
PS: experienta nu e necesara!

Viziunea noastra este să servim 1.000.000 de clienti lunar si să devenim unul dintre cele mai importante lanturi de cafenele din Romania.

Misiunea noastra este sa aducem zilnic bucurie si zambete pe fata clientilor nostri prin micile placeri ale vietii.

Avem experienta de peste 20 ani in industria cafelei si suntem in plina expansiune la nivel national.

In spatiile noastre calde si primitoare, preparam clientilor cele mai bune cafele de specialitate si de origine, cu ajutorul unor Barista implicati si bine pregatiti.

In 2022 am primit doua premii ”Recenzia de aur” din partea Google pentru cele mai apreciate cafenele din zona Sud Muntenia si S-V Oltenia..

In 2021 si 2022, alte doua locatii din lantul nostru de cafenele, au obtinut certificate de excelenta din partea ”Restaurant Guru”, unul dintre cele mai populare website-uri de aprecieri la nivel Mondial.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024