Gratis

Asistent Medical Dermatologie

AM Medical Beauty Estetic
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta in domeniul medical
  • Drept de libera practica
  • Persoana responsabila, prompta in indeplinirea sarcinilor
  • Orientata spre nevoile pacientului si receptiva la indicatiile medicilor
  • Persoana organizata si capabila de munca in echipa
  • Abilitati bune de comunicare

Descrierea jobului

Veti avea posibilitatea sa lucrati alaturi de o echipa de medici extrem de profesionisti, intr-o clinica dermatologica de top din ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Capitala.

Responsabilitati
  • Pregatirea cabinetului pentru medici, a instrumentarului si consumabilelor necesare diferitelor proceduri
  • Pregatirea pacientilor pentru diferite tratamente (aplicarea de crema anestezica, dezinfectarea tegumentului, recoltarea de sange, etc.)
  • Asistarea medicilor la diferite tratamente (injectari cu acid hialuronic, mezoterapii, PRP, excizia leziunilor cutanate si a altor proceduri laser)
  • Asigurarea ordinii si curateniei dupa fiecare procedura

In cadrul clinicilor Elos Skin & Laser Center, Derma Expert si Elos Hair Clinic, am reunit cei mai buni medici dermatologi, dar si echipamente medicale de ultima generatie, create de lideri mondiali in industria medical-estetica. Prin devotament si pasiune pentru ceea ce facem si servicii de inalta calitate, suntem in topul clinicilor dermatologice din Bucuresti intr-o continua expansiune.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024