Gratis

Asistent Medical cu Experienta in Chirurgie - Roua

PROARTMED MEDICAL CENTER SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești un asistent medical dedicat, cu experiență în chirurgie și dornic să te alături unei echipe de excelență, te rugăm să trimiți CV-ul tău. Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Descrierea jobului

Responsabilități:
Asistarea medicilor în timpul procedurilor chirurgicale, inclusiv pregătirea echipamentelor și a pacienților
Monitorizarea stării pacienților preoperator și postoperator
Asigurarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀respectării protocoalelor de siguranță și a standardelor de igienă în timpul procedurilor chirurgicale
Colaborarea eficientă cu întreaga echipă medicală pentru asigurarea unei experiențe pacient cât mai plăcută și sigure

Descrierea companiei

CLINICA ROUA
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024