Gratis

Asistent medical generalist

Luxury Aesthetics

Candidatul Ideal

Alătură-te echipei de succes LUXURY AESTHETICS! Clinica preferata a vedetelor din Romania!

Candidatul ideal: Dacă ești pasionată de chirurgie si medicina estetica, îți place să lucrezi într-o echipă tânără, dinamica și orientată spre succes, atunci te invităm să aplici pentru postul de Asistent Medical.
Ne dorim o colegă, care să fie plăcută de pacienții noștri, cu atitudine pozitivă, cu abilități de comunicare și orientată spre dezvoltare profesionala.

- Absolvent scoala postliceala / Facultatea de Asistenti Medicali - Asistent medical generalist
- Membru OAMMR cu cotizatiile la zi si autorizatie de libera practica
- Aspect fizic placut si ingrijit (selectia candidatelor va fi doar din CV-urile insotite de poza)
- Cunostinte teoretice si practice privind termenii de baza din domeniu, sterilizare instrumentar medical, etc.
- Cunostinte de limba engleza, nivel mediu
- Experiența pe un post similar in domeniul medicinei estetice reprezintă un avantaj
- Personalitate vesela, optimista, amabila, cu atitudine pozitiva privind relationarea intr-un mod constructiv si non-conflictual cu pacientii, angajatii si colaboratorii clinicii
- Capacitatea de organizare eficienta a activitatilor din cadrul clinicii si indeplinirea la timp a sarcinilor de lucru atat individual, cat si impreuna cu colegii
- Adpatabilitate la un ritm de lucru alert
- Abilități de comunicare, promovare si negociere
- Seriozitate
- Flexibilitate
- Integritate, corectitudine si devotament
- Orientare către client
- Capacitatea de a învăța lucruri noi.

Descrierea jobului

Indiferent de experienta ta profesionala, vei avea parte de training si instruire cu privire la serviciile medicale pe care ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂le oferim, astfel incat sa te regasesti imediat in profilul de activitate al clinicii si sa te integrezi in atmosfera minunata creata de echipa noastra. Stim ca un nou inceput este mereu o provocare si iti vom fi alaturi pe tot parcursul procesului de integrare.

Pe scurt, vei fi responsabila cu:
- Pregatirea cabinetului si a instrumentarului necesar pentru fiecare interventie
- Verificarea si asigurarea stocului de materiale in fiecare sala de tratamente
- Sterilizarea instrumentarului medical
- Pregatirea si completarea fisei pacientului dupa fiecare interventie
- Asigurarea de suport medicului specialist, asistandu-l pe intreaga duarata a actului medical, contribuind astfel la reușita tratamentului precum si la confortul și siguranța pacientului, oferindu-i acestuia o experienta memorabila
- Efectuarea tratamentelor medicale de estetică facială, sub supravegherea medicului specialist
- Insușirea protocoalelor de tratament și a modului de utilizare a aparaturii cu care este dotată clinica
- Realizarea programarilor si inregistrarea tratamentele in agenda electronica
- Promovarea către pacienți a produselor si serviciilor oferite în cadrul clinicii

Dacă profilul tău corespunde viziunii și cerințelor noastre, te invităm să aplici pentru oportunitatea de a deveni membru al echipei de elita LUXURY AESRTHETICS, clinica nr.1 in topul preferintelor iubitorilor de estetica!

Luxury Aesthetics este o renumita clinica medicala privata de chirurgie plastica, ce va ofera servicii personalizate si avansate in medicina si chirurgia estetica. Cu peste 10 ani experienta in domeniul medicinei estetice si mii de pacienti multumiti, suntem orientati catre dezvoltarea permanenta pentru a oferi pacienților tot ce este mai bun: o echipă medicală specializată si dedicata, cabinete dotate la cele mai inalte standarde si terapii si tehnologii revoluționare de tratament.
In cadrul clinicii noastre vei avea ocazia sa beneficiezi si sa lucrezi cu cele mai noi si performante echipamente medicale in domeniul esteticii faciale si corporale.

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024