Gratis

Asistent Manager

Sfera Business Partners SRL

Candidatul Ideal

- Abilitati excelente de comunicare;
- Student sau absolvent de studii superioare;
- Cunostinte solide de operare PC - MsOffice, in special PowerPoint (nivel mediu-avansat);
- Dorinta de perfectionare permanenta;
- Responsabilitate, seriozitate, punctualitate, atentie la detalii, initiativa;
- Capacitate excelenta de organizare a propriei activitati;
- Experienta intr-o companie de training constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Monitorizarea si actualizarea conturilor de social medaale companiei conform calendarului stabilit;
- Gestionarea relatiei cu firma de contabilitate - transmiterea facturilor, chitantelor, extraselor de cont;
- Gestionarea relatiei cu clientii companiei - crearea / emiterea si transmiterea tuturor documentelor contractuale si a informatiilor necesare derularii in bune conditii a proceselor de consultanta si training;
- Corespondenta si organizarea documentelor;
- Gestionarea relatiei cu furnizorii pentru materiale necesare programelor de dezvoltare profesionala;
- Monitorizarea si actualizarea calendarului de evenimente online. Asigurarea suportului logistic pentru derularea acestora in conditii impecabile;
- Intocmirea rapoartelor de analiza (daca este cazul);
- Pregatirea materialelor de lucru si exercitiilor pentru echipa de traineri si consultanti;
- Construirea ofertelor pentru clienti, impreuna cu consultantii Sfera Business.

Cea mai tanara companie din top 10 companii de training si consultanta din Romania.

Arii principale de expertiza: training, consultanta, mentoring, coaching, assessment centers, neuroscience aplicat in business, online business simulations.

4 traineri si consultanti seniori, cu domiciliul in Bucuresti, si experienta relevanta in pozitii de top management in companii cunoscute.

Lista partiala a celor mai importanti clienti (+190): Albalact, ALD Romania, Alphega Pharmacy, APS Romania, Arvato, Auchan Romania, BCR, BRD, Cafea Fortuna, Deutsche Telekom, eMAG, Estee Lauder, Ford Romania, Henkel, L’Oreal, Maspex, Ness Romania, Perrigo Pharma, Philips, Selgros, Sephora, Unilever, Ursus Breweries.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024