Gratis

Asistent Manager

Arenalife S.R.L.

Candidatul Ideal

Este un job care se va desfasura in regim mixt, birou si acasa, dar se poate lucra si doar de la birou.
Candidatul trebuie sa vorbeasca engleza foarte bine, mai ales pentru partea de scris.
De asemenea trebuie sa stapaneasca foarte bine Microsoft Office.
La nivel personal, candidatul trebuie sa fie foarte organizat, foarte meticulos, foarte punctual, sa-si poata gestiona si manageria programul zilnic fara sa astepte prea multa coordonare din partea managerului. Este important sa fie o persoana curioasa, deschisa la provocari, cu o atitudine proactiva fata de sarcini si soft-uri diferite.
Experienta cu design/administrare website/SEO/marketing digital/social media va fi un plus;
Un aspect important este comunicarea deschisa si receptivitatea la orice tip de feedback.

Descrierea jobului

Asistentul personal va avea o lista eclectica de responsabilitati, care va varia de la un proiect la altul. In principiu, sarcinile principale vor viza aspecte de:
- organizare a activitatilor online
- contact si relationare cu furnizori
- monitorizare activitate site-uri
- organizare si supervizare a documentelor firmei
- monitorizare a programului zilnic al managerului
- monitorizare activitati de promovare in mediul online

ArenaLife este specializata in programe de educatie si training pentru organizatii. Cursurile noastre vizeaza dezvoltarea de abilitati strategice, mai ales in domeniul comunicarii, dar si al autocunoasterii si intelegerii profunde a proceselor relationale.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024