Gratis

Asistent Manager

CONADI DEVELOPMENT SRL

Candidatul Ideal

Esti la inceputul carierei si iti doresti un job care sa te ajute sa te dezvolti profesional cat mai mult? Iata ocazia potrivita! Cautam un Office Manager care sa fie suport pentru toate departamentele si interfata companiei cu partenerii si colaboratorii.
Daca esti o persoana isteata si comunicativa iar invatarea continua este una dintre prioritatile tale, hai sa ne cunoastem! Asteptam candidatura ta!

Descrierea jobului

Descrierea ocupatiei:

Coordoneaza fluxul de corespondenţă şi comunicările din sediu.
Procesează şi organizează diverse documente. Asigură activităţi de gestiune a documentelor.
Asigura interfata intre departamentele companiei precum si cu clientii, furnizorii si distribuitorii.

Responsabilitati:

- Asistenta si suport pentru toate departamentele societatii, in special Departament Vanzari - Rezidential;
- Asigurarea transmiterii informatiei primite din afara companiei, precum si a celor catre exteriorul societatii, persoanelor carora li se adreseaza;
- Tehnoredactarea diferitelor materiale si redactarea corespondentei zilnice;
- Promovarea imaginii companiei prin activitatea pe care o desfasoara;

Cerinte :

- Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);
- Cunostinte de limba romana (abilitati de buna comunicare scrisa si orala);
- Cunostinte de limba engleza (nivel mediu - scris si conversational);
- Buna capacitate organizatorica;
- Meticulozitate şi pragmatism în realizarea sarcinilor;
- Persoana sociabila;
- Dinamism;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv (salariu + tichete de masa);
- Abonament medical;
- Oportunitatea dezvoltarii profesionale si personale;
- Mediu de lucru placut, colectiv dinamic;
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024