Gratis

Area Sales Representative - Bucuresti

Tchibo Coffee Service

Candidatul Ideal

  • Experienta: minim 3 ani in FMCG / Office/HoReCa
  • Experienta intr-o companie cu un business similar - avantaj
  • Studii: liceu (studii superioare – avantaj)
  • Permis de conducere: categ B
  • Cunostinte de limba engleza: vorbitor fluent – avantaj
  • Motivat de o cariera in vanzari
  • Comunicativ, curios si cu initiativa

Descrierea jobului

Ce vei face
  • Vei vinde cea mai completa solutie de bauturi reci si calde din piata
  • Promovarea brandurilor din portofoliu (Davidoff, Piacetto, Tchibo, Suki Tea, Da Vinci etc)
  • Mentinerea legaturii cu clientii existenti prezentandu-le produsele si solutiile oferite de companie
  • Dezvoltarea bazei de clienti prin intermediul unei constante cercetari a pietei
  • Account management
  • Implementarea promotiilor conform calendarului agreat
  • O foarte buna executie in piata

Ce iti oferim
  • Un loc de munca intr-o companie in plina expansiune
  • Salariu fix + bonus
  • Beneficii: masina de serviciu, telefon, laptop, tableta, tichete de masa, abonament servicii medicale intr-o retea privata de sanatate.
  • Un mediu de lucru ce incurajeaza initiativa

Tchibo Coffee Service ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei pentru OOH (Ho.Re.Ca, Vending, Office).

www.tchibo-coffee.com

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024