Gratis

Area Sales Manager: INGINER ZOOTEHNIST, MEDIC VETERINAR

NOACK ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

- Specializat in Rumegătoare -
  • Absolvent studii superioare: Facultatea de Zootehnie/Medicina Veterinara;
  • Cunostinte solide despre nutritie animala
  • Persoana dinamica orientata catre client
  • Disponibilitate de a calatorii
  • Permis de conducere categoria B
  • Limba engleza scris/vorbit nivel mediu
  • Cunostinte PC: Word, Excel, Outlook
  • Experienta anterioara in productie reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata
  • Identificarea nevoilor clientilor si acordarea de suport tehnic
  • Monitorizarea tendintelor din piata si a activitatii concurentei
  • Dezvoltarea si implementarea planurilor regionale de marketing si de vanzare
  • Introducerea de date in sistemul informatic CRM
  • Organizarea de workshop-uri si reprezentarea companiei la targurile locale siinternationale
Beneficii
  • Mediu de lucru placut intr-o companie internationala
  • Oportunitati de dezvoltare personala
  • Program de instruire/scolarizare
  • Pachet salarial atractiv
  • Masina de serviciu
  • Home Office setup

Noack Romania este o companie de distribuție, parte a unui grup internațional de companii. Noack Romania comercializează din anul 1993 aditivi furajeri, chituri de diagnostic agroalimentar, chituri de diagnostic veterinar si instrumente analitice. Pentru mai multe informații va rugam sa accesați:
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024