Gratis

Medic Veterinar - Reprezentant Medical

ALTIUS S.A.
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite, Medicina Veterinara
Rigurozitate in respectarea sarcinilor si a termenelor limita
Sociabil, convingator, organizat, dinamic
Cunostinte avansate de operare PC
Cunostinte avansate de limba engleza
Experienta intr-un cabinet veterinar constituie un avantaj
Permis de conducere categoria B
Disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate

Descrierea jobului

Gestionarea unui portofoliu de clienti dintr-o zona delimitata
Promovarea stiintifica a produselor companiei
Vanzarea produselor tinand cont de planul de vanzari agreat
Intocmirea de rapoarte privind activitatea de promovare/vanzare/incasare
Monitorizarea concurentei

Cu o experiență în piață de peste 24 de ani, ALTIUS reprezintă în Romania una dintre cele mai renumite companii din domeniul medical veterinar, precum Bioiberica, Elanco, Huvepharma, IDEXX, KRKA, Virbac, Zoetis, dar și mulți alții. Fie că este vorba despre medicamente și suplimente veterinare, aditivi furajeri sau echipamente de imagistică și diagnostic, portofoliul ALTIUS evoluează constant, astfel încât clienții să beneficieze de cele mai noi și performante produse din domeniu.

Echipa noastră este formată din profesioniști în domeniul medicinei veterinare, capabili sa ofere servicii de înalta calitate clienților în orice regiune a tarii s-ar afla aceștia. Tocmai de aceea suntem dedicați dobândirii, motivării și păstrării personalului dedicat și profesionist. Investițiile în cunoștințele și dezvoltarea tuturor angajaților ALTIUS îi ajută să devină printre cei mai buni din domeniile lor de activitate.

Ne implicăm activ în comunitate prin sprijinirea evenimentelor medicale de profil, prin organizarea de conferințe, workshop-uri, dar si prin programul cu tradiție VETS Grants destinat medicilor veterinari care doresc să devină diplomați europeni.

Dacă și pentru tine calitatea, inovația și profesionalismul sunt valori de bază, nu ezita să aplici acum!
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024