Gratis

Reprezentant medical - Departament Veterinar

HS MEDICAL SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana rapida, dornica de afirmare si orientata catre rezultate si catre satisfacerea nevoilor clientilor.
Cunostintele de Office (word, xls) sunt obligatorii. Cunoasterea limbii engleza este obligatorie.
Experienta cu produsele medicale veterinare este obligatorie.
Reprezinta un plus cunoasterea instrumentelor chirurgicale, a implanturilor de osteosinteza, a suturilor chirurgicale.

Descrierea jobului

Cautam un reprezentant medical, care sa se ocupe de vanzarea produselor companiei, catre clientii veterinari.
Principalele responsabilitati vor fi de consultanta clienti, promovare si vanzare.
Programul de lucru este de luni pana vineri, full time, 8h + 1h pauza de masa.
Nu lucram in weekend sau la sarbatorile legale (exceptie fiind congresele sau alte evenimente ce se tin in weekend).
Beneficii:
- comision din vanzari;
- Salariu net negociabil, in functie de experienta relevanta din domeniul veterinar;
- masina, telefon, laptop
- bonuri de masa
- prime la sarbatorile legale
- bonusuri de performanta

Suntem o companie care se ocupa cu distributia de dispozitive medicale (implanturi, instrumente chirurgicale, suturi chirurgicale, echipamente, consumabile) dedicate in special pacientilor ortopedici.
Clientii nostri veterinari sunt spitalele, clinicile private, cabinetele medicale individuale si universitatile veterinare.
Tindem spre excelenta si incercam in fiecare zi sa devenim mai buni.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024