Gratis

AGENT VANZARI

Euro Evi

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
- Initiativa, perseverenta, simtul detaliului;
- Cunostinte utilizare PC nivel mediu;
- Abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Flexibilitate si deschidere la sugestii;
- Capacitate de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- consultantul are obligatia de a pastra legatura cu clientii existenti, dar si dea a extinde baza de clineti
- de a intelege nevoile clientului, si de a il ajuta sa ia o decizie buna in ceea ce priveste mobilierul executat
-daca este necesar un proiect de design, trebuie sa se asigure ca intelege indicatiile clientului si le transmite designerului
- odata ce proiectul este gata, consultantul trebuie sa faca oferta de pret in baza proiectului, sa o transmita catre client si sa pastreze legatura cu acesta pana ce ia o decizie
- dupa ce clientul aproba oferta de pret, consultantul impreuna cu clientul trebuie sa stabileasca toate detaliile tehnice
- cand totul este stabilit, consultantul trebuie sa transmita toate informatiile echipei de productie
-consultantul trebuie sa pastreze legatura cu clientul pana proiectul este finalizat si sa se asigure ca totul este conform asteptarilor!

Experienta este un plus, dar nu neaparat necesara

Compania noastră desfasoara activitate de design interior personalizat, amenajări interioare, design interior din 1992 în și are o vastă experiență în proiecte de design interior pentru reședințe private cat și spații comerciale.

Conteaza pe noi, iar mobila ta va arata si la tine in casa exact asa cum ai vazut-o în revista.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024