Gratis

Agent vanzari

ELDAC GRUP SRL

Candidatul Ideal

Daca stii:
sa convingi mai bine decat sa te lasi convins;
sa accepti un refuz fara sa te demotivezi;
sa iti organizezi eficient activitatea.

Daca iti plac:
Provocarile, dezvoltarea continua atat profesional cat si personal si ca fiecare zi sa fie diferita fata de cealalta, inseamna ca esti un candidat potrivit pentru a veni in echipa noastra.

Cerinte:
Studiile tehnice constituie avantaj.
Foarte bune abilitati de vanzare si comunicare.

Cunostinte PC (Mc Office).
Permis conducere categoria B, minim 1 an.
Experienta in domeniu constituie avantaj.
Abilitatea de a gasi solutii optime la probleme.

Descrierea jobului

Atingerea obiectivelor de vanzare.
Prospectarea zonei si dezvoltarea numarului de clienti.
Prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei.
Oferirea de consultanta clientilor.
Intocmirea ofertelor si incheierea de contracte, respectand politica de vanzare.
Salariu atractiv;
Stabilitatea locului de muncă.

S.C. ELDAC Grup S.A., societate cu o bogata experienta in domeniul instalatiilor electrice interioare si exterioare, tamplarie din aluminiu si PVC, montaj panouri fotovoltaice.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024