Gratis

Agent Vanzari

Eldamec SRL

Candidatul Ideal

Fabrica de Lactate "ELDA" angajează Agent Vânzări pentru județul #Constanța.

Suntem cea mai mare fabrica de produse lactate proaspete din județul Constanta si activam de 24 de ani in acest domeniu. Căutam un agent de vânzări performant pe care sa-l integram in familia noastră.

Dacă ești pasionat de vânzări și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și plin de oportunități de dezvoltare, te așteptăm alături de noi

Candidatul ideal:
• Experiență de minimum 2 ani într-un post similar
• Experiența în vânzarea de produse lactate constituie un avantaj.
• Cunoștințe de operare PC.
• Studii medii finalizate (studiile superioare reprezintă un avantaj).
• Abilități de comunicare și negociere cu clienții, flexibilitate, amabilitate, diplomație, capacitate de a lua decizii.
• Gândire analitică, foarte organizat, capabil să lucreze cu termene strânse.
• Permis categoria B fără evenimente rutiere, experiență de minim 2 ani.

Descrierea jobului

• Caută permanent să dezvolte noi relații de colaborare și raportează superiorului direct orice modificări si oportunități din zona alocată care pot influența vânzările.
• Dezvolta rețeaua de clienți activi efectuând vizite periodice pentru preluarea de comenzi și pentru a rezolva eventuale probleme.
• Este răspunzător de încasarea contravalorii facturilor de la toți clienții din aria sa de acoperire.
• Se asigură de alocarea unui loc corespunzător în raft pentru produsele companiei și urmărește termenele de valabilitate ale acestora.
• Realizează obiectivelor de vânzare și distribuție.
• Promovează activ produsele din portofoliu.
• Completează rapoarte periodice de activitate.

Beneficii:
  • Salariu net intre 3500-7000 lei
  • Mașină de serviciu
  • Laptop de serviciu
  • Telefon de serviciu
  • Programe de formare

Descrierea companiei

PREZENTARE

Societatea noastră este cel mai mare producător de produse lactate proaspete din județul Constanta

Pentru îmbunătățirea calității produselor oferite societatea a derulat un program de investiții, care a avut drept rezultat construirea unei fabrici moderne, conforma cu cerințele UE, cu o capacitate inițială de 20.000 litri/ zi. Aceasta este dotata cu utilaje noi, moderne cu grad înalt de automatizare, care permite atingerea constanta a unor parametri de calitate înalți

. Produsele sunt fabricate in zona de sud a Dobrogei, care datorita climei mai călduroase si solului calcaros conferă o aroma deosebit de plăcută laptelui si implicit produselor noastre. Calitatea deosebita a acestora a făcut sa avem numeroși clienți răspândiți in toata Dobrogea si Muntenia. Aceasta unitate este in acest moment agreata sanitar- veterinar conform normelor europene pentru producția pe plan național ( L 41 ) si certificata ISO 9001 si ISO 22000

Distribuția produselor se face prin toate canalele existente, astfel încât livram producătorilor industriali de patiserie proaspătă si congelata, unor mari rețele de magazine din zona Constanta ( Selgros, Metrou, Auchan, Cora si Carrefour), lanțurilor de magazine cu distribuție locala (Dobrogea, Laura si Ionel, etc), depozitelor de produse alimentare din Constanta si Tulcea , magazinelor cu produse alimentare. Am extins rețeaua de distribuție in București si livram in rețeaua Selgros si Metro

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 11 Mai 2024 Expiră 20 Mai 2024