Gratis

Terapeut ABA / Psiholog clinician

SENSORIAL REALM S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Realm mareste echipa de specialisti pentru a asigura servicii definite de pasiunea si responsabilitatea pentru munca.
Dorim sa colaboram doar cu specialisti care sunt cu adevarat dedicati actului profesional si care cunosc implicarea pe care trebuie sa o aiba in generarea rezultatelor excelente pe care le dorim fiecarui client in parte.

Descrierea jobului

De ce sa colaborezi cu noi?
  • Pentru ca poti alege orice program doresti, atata timp cat se impleteste cu nevoile centrului la acest moment.
  • Suntem deschisi de luni pana duminica, asadar suntem siguri ca vei gasi un interval care sa iti surada.
  • Pentru ca avem echipamente si tehnologii imersive, special construite pentru terapiile pe care le desfasuram.
  • Pentru ca suntem profesionisti si nu ne limitam doar la actul de terapie in sine, ci la realizarea unor proiecte care contribuie cu adevarat la escaladarea treptelor in sfera profesionala, acolo unde excelenta nu e niciodata marginita de limite generale.
Daca te bucuri de ceea ce sti pana acum, iti recomandam sa ne vizitezi si pe www.terapie-realm.ro, https://www.youtube.com/@TerapieRealm si orice alte canale de SM, precum: TikTok, Instagram.
Te asteptam cu telefon la 0722 291 066 pentru a stabili o intalnire cu coordonatorul echipei.
Cu cat mai multe curiozitati, cu atat mai bine. Noi abia asteptam sa te cunoastem!

De la terapia ABA, logopedie si terapie senzoriala dedicata copiilor speciali diagnosticati cu TSA, ADHD si nu numai, la psihoterapie, consiliere ocupationala, dezvoltare personala dedicata tinerilor si adultilor, Realm ofera o experienta imersiva intr-un univers digitalizat, inovativ si interactioneaza cu toti cei care-i trec pragul intr-o formula unica, dedicata fiecaruia sub stricta conformitate a nevoilor si obiectivelor sale.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024