Gratis

Terapeut masaj / Maseur

FUNDAȚIA PENTRU SĂNĂTATE ORHIDEEA SPA
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Persoana sociabila, placuta, empatica
  • Persoana dornica de a munci in cadrul unui mediu dinamic si vesel
  • Experienta in domeniul spa-urilor reprezinta un avantaj
  • Dorinta de a cunoaste
  • Crearea unui mediu placut specific zonei de spa

Descrierea jobului

Condiții:
  • Cunoasterea diferitelor tipuri de masaj
  • Experiență minimă: masaj de relaxare
  • Atestare in domeniu
  • Limba engleza nivel conversational
Responsabilitati:
  • Realizarea terapiilor spa ce includ masaje, exfolieri, impachetari.
  • Pregatirea camerelor de terapii.
  • Indrumarea clientilor.
Se realizeaza traininguri interne.

Program de lucru: 09:00 - 22:00, 75 minute pauză de masă, 15 minute pauză între terapii, 3 zile pe săptămână.

Beneficii extra:
  • Asigurare medicala privata.
  • Abonament gratuit la sala de sport.
  • Reduceri la serviciile Centrului.
  • Acces gratuit + invitatii in cadrul Centrului, in limitele regulamentului intern.
  • Apa / cafea si fructe.
  • Bonusuri, teambuildinguri si petreceri de firma.

Orhideea Spa s-a născut din pasiunea pentru wellness, termen pe care noi îl definim ca fiind un mod de viaţă ce se rupe de cotidianul slujbei şi grijilor și se concentrează pe sănătatea fizică, emoțională și mentală. Centrul de sănătate Orhideea Spa este operat de Fundația pentru Sănătate Orhideea Spa înființată în anul 1996.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024