Gratis

TEHNICIAN SISTEME SECURITATE – CURENTI SLABI Ploiesti

PASSCHIP TECHNOLOGY S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine?

- Cunostinte teoretice si practice despre instalarea si intretinerea sistemelor de securitate;
- Experienta instalatii / echipamente de securitate, control acces, efractie, incendiu, tvci, inclusiv punere in
functiune. (constituie un avantaj)
- Experienta in domeniul instalatiilor electrice de curenti slabi (montaj cablu / canal cablu / pat cablu, realizare
conexiuni echipamente);
- Cursul ARTS „Tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces ” absolvit (constituie
avantaj);
- Cunostiinte operare PC;
- Studii medii/superioare cu profil tehnic / electric (constituie avantaj);
- Limba engleza (constituie un avantaj);
- Permis auto categoria B (constituie avantaj);
- Disponibilitate pentru deplasari / lucru pe interventii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate;
- Instalarea echipamentelor si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare
antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie, alarmare si semnalizare in caz de
incendiu, sonorizare PA, interfonie/videointerfonie, retele voce-date);
- Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform proiectelor si planurilor de executie;

Ce oferim?
- Bonusuri de performanta si prime anuale;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala.
- Instruire la locul de munca;
- Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica;
- Salariu competitiv în funcție de experiență 4.200 – 5.500 net.
- Transport asigurat pentru deplasarea in afara localitatii;
- Acordare diurne conform prevederi legale.
Publicat 7 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024