Gratis

Tehnician sisteme de securitate

siaas service srl
2 poziții

Candidatul Ideal

SIAAS SERVICE SRL angajează personal calificat sau necalificat pentru lucrări de cablare și montare sisteme de securitate (supraveghere video, control acces, detecție incendiu, detecție efracție, automatizări, voce-date).
Studiile medii sau superioare cu profil tehnic constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Instalarea, configurarea și întreținerea sistemelor de securitate (supraveghere video, detectie efractie, detectie incendiu, control acces, automatizari, voce-date)
  • Diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice ale echipamentelor de securitate.
Beneficii:
  • Salariu motivant în funcție de experiența în domeniu;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru dinamic si provocator;
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Program de lucru de 8 ore de luni până vineri.

SIAAS SERVICE SRL se numara printre primele companii nationale de securitate din Romania, cu o experienta de peste 15 ani in domeniul specific de activitate.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024