Gratis

Tehnician sisteme de securitate

DARIA TELECOM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii de specialitate (profil tehnic/electric/electronic/telecomunicatii);
Cunoasterea sistemelor electronice de securitate existente pe piata romaneasca;
Cunostinte in domeniul sistemelor de alarma si detectie la efractie, supravehere video, sisteme avertizare la incendiu;
Carnet de conducere auto – categoria B (experienta minim 2 ani);
Cunostinte tehnice IT - Hardware si Software
Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activitati, rabdare, meticulozitate;
Dinamism, bune abilitati de comunicare si relationare la orice nivel, spirit de echipa;

Descrierea jobului

Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari);
Coordonarea activitatilor impuse de derularea contractuala a unui proiect;
Interventii pentru sisteme electronice de securitate
Verificari periodice pentru sisteme electronice de securitate.

DARIA Telecom este o companie romaneasca, infiintata in anul 2006, specializata in furnizarea de solutii integrate catre companii: solutii antiefractie, solutii antiincendiu, solutii control acces, sisteme de televiziune cu circuit inchis, automatizari, cablare structurata, infrastructura de date si semnalizare, supraveghere video. Filozofia noastra este sa oferim clientilor nostri servicii complete si produse de calitate, care sa le aduca beneficii continue in activitatea de zi cu zi.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024