Gratis

Tehnician sisteme securitate - CRAIOVA

GIGATECH SYSTEMS SRL

Candidatul Ideal

Angajăm tehnician sisteme de securitate, supraveghere video și detecție incendiu.
  • Preferabil experiență în domeniu.
  • Salariu este negociabil în funcție de experiență.
  • Comunicare eficientă și abilități interpersonale pentru colaborarea cu clienții și echipa internă.
  • Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra independent.

Descrierea jobului

  • Instalarea, configurarea și întreținerea sistemelor de securitate, inclusiv camere de supraveghere, sisteme de alarmă și control acces.
  • Diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice ale echipamentelor de securitate.
  • Testarea periodică a sistemelor pentru a asigura funcționarea corectă.

Beneficii:
  • contract pe durată nedeterminată
  • salariul motivant in functie de pregatirea profesionala si experienta
  • posibilitatea de formare profesională
  • mediu de lucru plăcut.

GIGATECH SYSTEMS SRL este societate care ofera servicii de comercializare si montaj sisteme de supraveghere, sisteme de interfonie si videointerfonie, sisteme profesionale antiefracție wireless sau prin cablu, sisteme de control acces, retele de voce si date.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024