Gratis

Tehnician service imprimante

S.C. SKY GROUP SRL

Candidatul Ideal

  • studii medii;
  • permis conducere cat. B pentru deplasari la sediul clientilor;
  • capacitate de auto-informare prin internet despre noi tehnologii;
  • cunostinte basic retelistica;
  • Organizare, seriozitate, atenție la detalii;
  • Capacitatea de a lucra cu termene strânse;
  • Abilitati de comunicare în relația cu clienții.

Descrierea jobului

Specialist service!

Beneficii:
  • Un loc de muncă sigur intr-o companie aflata in permanenta dezvoltare;
  • Condiții foarte bune de muncă;
  • Training-uri anuale;
  • Beneficii financiare peste medie;
  • Posibilități de dezvoltare şi carieră;
  • Vă motivăm prin laudă și recunoaştere profesională.

Suntem o echipa dedicata, ambitioasa, construita dupa nevoile tot mai complexe de competenta pe care le solicita mediul economic actual.
Ritmul remarcabil de crestere se bazeaza pe profesionalism, responsabilitate,
viziune, adaptabilitate si mai ales pe servicii si produse de calitate oferite clientilor nostri.
Astfel am ajuns ca in 18 ani de activitate sa construim unul dintre cele mai puternice departamente de telesales, departament care deserveste reteaua de peste 1000 de revanzatori cat si clientii tip B2B la nivel national ,sustinand ,de asemenea promovarea produselor,brand propriu ,Sky Print.
Parteneriatul cu PANTUM by Lexmark , in calitate de unic importator, a venit ca o urmare fireasca a ritmului de dezvoltare a companiei si a cerintelor pietei de profil pentru produse premium.

Daca te regasesti in valorile mentionate in prezentarea companiei, esti deja foarte aproape sa fi colegul pe care il cautam.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024