Gratis

Inginer / tehnician service echipamente IT/bancare

ROPECO BUCURESTI SRL

Candidatul Ideal

Care sunt solicitarile noastre:
  • Absolvent studii medii/superioare tehnice;
  • Cunostințe medii de limba engleză;
  • Abilitatea de a lucra cu scheme electrice, diagrame logice, desene mecanice;
  • Cunostințe de operare și configurare PC;
  • Cunostințe IT hardware, software, networking;
  • Experienta in reparatii tehnice;
  • Posesor permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate deplasări.

Descrierea jobului

Activitatile tale zilnice:
  • Depanare/configurare/instalare echipamente bancare si IT;
  • Asigură suport tehnic;
  • Analizează cauzele defecțiunilor și propune soluții;
  • Asigură instruirea clientului cu privire la utilizarea echipamentelor;
  • Întocmește documentația necesară fiecărei activități de service in parte - fișa service, pv predare-primire, pv punere în funcțiune.
Beneficii:
  • Bonus de performanta
  • Prime de sarbatori
  • Tichete de masa
  • Abonament servicii medicale
  • Traininguri de specializare
  • MIjloace de munca complete.

Ropeco București SRL este unul dintre principalii furnizori pe piața locală pentru soluții si echipamente privind plățile electronice, procesare de numerar, securitate mecanica și enviro. De-a lungul celor 29 de ani de existență, ROPECO a devenit sinonim cu incredere, calitate, profesionalism.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024