Tehnician mecanic - Bucuresti, Ilfov, Bacau, Vaslui, Vrancea

Oscar Downstream SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice (de preferat inginerie electromecanica);
Experienta relevanta in domeniul tehnic de minim 3 ani;
Cunostinte operare Microsoft Office;
Cunostinte operare sistem de tip ERP;
Permis conducere categoria B;

Descrierea jobului

Viziteaza periodic clientii din portofoliu pentru administrarea si intretinerea bunei colaborari cu acestia, eventualele probleme sau neclaritati;
Raspunde la orice intrebari despre produse si cunoaste detalii tehnice si intervine imediat pentru rezolvarea defectiunilor aparute;
Insoteste cisterna in cazul folosirii unui transportator privat pentru livrarea catre clienti, asista si verifica corectitudinea efectuarii livrarilor catre clienti;
Intretine si conduce corespunzator si in conformitate cu dispozitiile legale autovehiculul companiei oferit spre utilizare;
Colaboreaza constructiv cu toate departamentele companiei;
Receptioneaza bazinele care sosesc de la furnizorii nostrii;
Trimite bazine catre noii clienti;
Activeaza statiile si instruieste personalul clientului pentru buna functionare a statiei si a relatiei cu noii clienti;
Asigura buna functionare a statiilor din teritoriu;
Remediaza orice defectiune a statiilor la solicitarea clientilor sau a sefului direct;
Raporteaza complet problemele existente;
Schimba periodic filtre, componente electronice, conform graficului comunicat de catre superiorul direct.

Suntem partenerul de incredere pentru fiecare industrie si tip de afacere.

Din 2001 oferim solutii personalizate partenerilor nostri: firme de transport, constructii, fermieri, agricultori sau orice alt tip de afacere. Am reusit asta pentru ca, pe langa statutul de client, pentru noi, fiecare companie care apeleaza la serviciile si solutiile noastre devine partener. Impreuna am gasit de fiecare data solutii adaptate fiecarui tip de afacere, pentru a optimiza resursele si pentru a controla consumul. Nu ne-am limitat nicio clipa la solutia cerere-oferta, ci am creat servicii integrate si moderne pentru solutii clare si sustenabile.

Portofoliul OSCAR include in principal furnizarea de motorina prin utilizarea unor canale de distributie variate: vanzare en-gross, statii de incinta OSCAR DIESELpoint si carduri de carburant OSCAR disponibile in reteaua de statii OSCAR: DIESELpoint Access si RO concept OSCAR. De-a lungul timpului am completat portofoliul cu benzina, bitum si lubrifianti.

Bazandu-ne pe o infrastructura logistica moderna si extinsa ce include o retea de depozitare proprie si o flota moderna de 77 autocisterne, OSCAR susține promisiunea de calitate facuta partenerilor sai. Experienta acumulata, cunoasterea profunda a cerintelor pietei, orientarea spre dezvoltarea de solutii personalizate si un flux controlat prin lantul logistic integrat, dau certitudinea ca produsul dorit este disponibil la calitatea ceruta, la locul si timpul promis.

Suntem astazi cea mai mare companie petroliera independenta distribuitoare de carburant din Romania.

www.oscars.ro

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024