Gratis

Tehnician / Inginer instalari si service

Z Spot Media SRL

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:
  • Esti pasionat de domeniul tehnic si talentat la repararea echipamentelor si utilajelelor
  • Esti o fire practica si energica, curios si cu spirit de initiativa in rezolvarea problemelor
  • Cauti raspunsuri si solutii, asimilezi repede informatii si tehnologii noi
  • Esti muncitor, serios si implicat, orientat spre rezultate
Cerinte
  • Cunostinte solide service pe produse tehnice (scule, echipamente, utilaje, etc)
  • Cunostinte de mecanica, electrica, electrotehnica, electronica
  • Experienta pe un post similar minim 3 ani
  • Cunostinte in domeniu IT (hardware/software)
  • Disponibilitate deplasari (50% program)
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (obligatoriu)
  • Atent la detalii, organizat si eficient
  • Harnic, ambitios si perseverent
  • Respecta termenele asumate si poate lucra sub presiune.
  • Capacitate de comunicare, spirit de echipa
  • Preferabil studii superioare tehnice

Descrierea jobului

  • Livrare si instalare echipamente, utilaje la sediul clientilor; instruire clienti in utilizarea echipamentelor;
  • Activitati service si suport tehnic pentru echipamente
  • Locatie firma: Drumul Taberei-Militari
Responsabilitati principale:
  • Pregatirea si verificarea utilajelor la livrare si receptie, testare produse
  • Diagnoza si constatarea defectiunilor produselor;
  • Operatiuni de service, reparare, revizie si intretinere a echipamentelor si utilajelor la atelier sau la sediul clientului;
  • Comunicare cu serviciul tehnic (intern, furnizor)
  • Consultanta si feedback tehnic pentru colegi, clienti si furnizori in ceea ce priveste echipamentele, caracteristicile tehnice, eficientizarea activitatii, etc
  • Studierea si asimilarea tehnologiilor si utilijelor noi din directiile de dezvoltare ale firmei

Beneficii:
  • Salariu de baza + tichete de masa + ore suplimentare si diurne platite
  • Abonament de sanatate clinica privata
  • Prime / bonusuri de sarbatori in functie de performante;
  • Loc de munca stabil cu posibilitate formare profesionala si dezvoltare abilitati;

Z SPOT MEDIA este o companie stabila cu peste 20 ani de experienta in furnizarea de echipamente si soluții tehnologice pentru producție.
- Firma distribuie o gama larga echipamente pentru productie publicitara, echipamente large-format, solutii digitizare, finisare documente, ambalare, echipamente 3D.
- Distributie și implementare solutii complete la nivel național
- Echipamente, software, consumabile, consultanta proiecte, instruire, service, etc.
- Mai multe detalii: www.zspotmedia.ro
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024