Gratis

Tehnician mentenanta

SWARCO

Candidatul Ideal

  • Experienta de minimum 1 an ca tehnician mentenanta sisteme de parcari / sisteme de bariere / sisteme de actionare si automatizare electrice, electronice sau hidraulice/ sisteme de securitate / supraveghere video / control acces / efractie / semaforizare;
  • Studii tehnice in domeniul electric / electronica si telecomunicatii / electromecanic, studii tehnice medii (liceu / scoala profesionala / cursuri calificare atestate )
  • Certificare ANRE grad IIA/B reprezinta un avantaj
  • Tehnician cu bune cunostinte electro-mecanice;
  • Capacitate de a citi si interpreta scheme si proiecte;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate pentru interventii on-call in 2 ore de la solicitare
  • Persoana responsabila, ordonata, organizata.
  • Limba engleza nivel mediu
  • Localizat in Sibiu sau in proximitate

Descrierea jobului

  • Intervine in 2 ore de la solicitarea beneficiarului pentru constatarea si diagnoza
  • Constata defectiunile si propune lista de echipamente ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀necesare pentru remediere
  • Remediaza defectele constatate dupa primirea echipamentelor necesare
  • Cooroneaza remedierea defectelor impreuna cu parteneri locali sau echipa de suport tehnic
  • Colaboreaza cu echipa de suport tehnic pentru solutionarea si inchiderea solicitarilor
  • Propune imbunatatiri si optimizari
  • Participa la activitatile de mentenanta preventiva impreuna cu echipa de suport tehnic

Ce iti oferim:
  • Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata;
  • Program de lucru flexibil in functie de solicitarile beneficiarului
  • Bonificatie pentru interventii in afara orelor de program/weekend/sarbatori legale
  • Decontare costuri carburant si uzura pentru utilizarea mijloacelor de transport personale
  • Pachet salarial atractiv, corelat cu expertiza, certificari obtinute si experienta acumulata;
  • Asigurarea cursurilor tehnice de pregatire in vederea obtinerii de noi certificari, pentru cei care doresc sa evolueze profesional;

SWARCO is a growing international group providing the complete range of road marking, signaling and traffic management products, services and solutions. The focus of SWARCO's business is to keep traffic in motion and inform and guide the traveler with innovative products and services in order to support the growing mobility needs of society. Our mission is to help our customers manage mobility and increase road safety with high quality and environmentally friendly solutions while providing a sustainable return to our stakeholders.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024