Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Tehnician în epilare laser

INTERNATIONAL LASER CLINIC S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

La Onelaser căutăm o persoană dedicată și pasionată să se alăture echipei noastre.

Descrierea jobului

​Cerințe:

Experiență în epilarea laser este un avantaj.

Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.

Atitudine pozitivă și profesionalism.

Descrierea companiei

Mediu de lucru plăcut și modern.

Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.