Gratis

Tehnician electromecanic

CRIANO exim SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii medii, specialitate tehnica
  • Abilitate de lucru cu PC si Microsoft Office
  • Abilitati de analiza, sinteza, planificare, luare decizii
  • Excelente abilitati de planificare, organizare, comunicare
  • Energie, dorinta de dezvoltare, perseverenta
  • Etica si responsabilitate in munca
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Cunoasterea pietei specifice
  • Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara
  • Abilitatea de a repara : masini de taiat gresie actionate de motor electric, circulare electrice, amestecatoare de adezivi, masini de carotat in beton, masini de carotat in metal, masini de frezat, compresoare, masini de sablat, aspiratoare, electropalane, scule electrice
  • EXTRA: Experienta reparatiilor utilajelor cu motoare termice constituie avantaj

Descrierea jobului

Condiții:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Program de lucru Luni-Vineri 8:30 - 17:00
  • Bonuri de masa 800 RON
Responsabilități:
  • Preluare produse in service
  • Inregistrare, verificare reclamatie, efectuare reparatie, verificare functionare.
  • Asigura repararea corespunzatoarea in/post garantie a produselor la sediul companiei
  • Expediere produse la service-uri terte si urmarirea statusului pana la finalizarea reparatiei
  • Emitere documente interne (bon de consum, deviz, etc)
  • Pregatire pentru livrare a produselor reparate
  • Raportare
  • Respectarea procedurilor interne de lucru

CRIANO este o companie cu istoric bogat in Romania. Infiintata in 1994 activeaza de peste 29 de ani.

In prezent CRIANO domina piata sculelor profesionale pentru faiantari si avanseaza rapid si pe alte segmente nisate.

Obiectul principal de activitate este distributia de scule, accesorii si echipamente pentru constructii.

Misiunea noastra este de a livra solutii eficiente constructorilor din Romania in cel mai rapid si convenabil mod.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 8 Mai 2024