Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

TEHNICIAN ELECTROMECANIC

SISTEME FEROVIARE SI TELECOMUNICATII INSTAL SRL
2 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal nu trebuie sa aiba neaparat cunostinte in domeniu dar trebuie sa fie dispus sa invete , sa se implice , sa se dezvolte.

Descrierea jobului

Tehnician electromecanic cu experienta minima in electricitate sau telecomunicatii.
Disponibil la deplasare in tara si in afara tarii.

Descrierea companiei

Sisferti este o compania specializata in semnalizari feroviare si control .

www.sisferti.com

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.