Gratis

TEHNICIAN ELECTRICIAN

NEOTRONIK AUTOMATION SRL

Candidatul Ideal

  • Electrician, Tehnician electric cu experienta in asamblare retele electrice, panouri electrice si circuite electrice specifice industriei si a masinilor industriale;
    Experienta in domeniul mentionat reprezinta un avantaj, dar nu obligatoriu;
    Cunostintele de limba engleza si-sau germana reprezinta un avantaj , dar nu este obligatoriu;
  • Receptivitate, capacitate foarte buna de comunicare, de a lua decizii si a respecta termenele cerute;
    Seriozitate, capacitate ridicata de concentrare, disciplina si motivatie, conștiincios, capacitate de lucru individuală și în echipă, responsabil, punctual, disponibil la deplasari.
  • cunostinte tehnice solide, respectarea proceurilor specifice de lucru si ordinea de executie a acestora, disponibilitate la deplasari in tara si strainatate.

Descrierea jobului

  • Echipare si montaj dulapuri/panouri electrice pentru masini-unelte,
  • Echipare si asamblare retele electrice,
  • Verificari si punerea in functiune a retelelor ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁si circuitelor electrice.
  • Interpreteaza corect schemele electrice, simbolurile si legile electrice de baza
  • Intretinere instalatii electrice , revizii tehnice ale instalatiilor
Beneficii:
  • program 7-16, 1 ora pauza de masa
  • pachet salarial motivant
  • asigurare de sănătate privată
  • zile suplimentare de concediu de odihnă în funcție de vechimea în muncă
  • bonuri de masă
  • mediu de lucru plăcut
  • posibilități participări în proiecte internaționale

NEOTRONIK AUTOMATION este o companie activă în domeniul productiei de linii automatizate in industrie, conveioare, instalatii si echipamente inclusiv proiectare mecanica , electrica si mentenanta, . În locația din Cluj-Napoca, echipa noastră poate răspunde cerințelor și nevoilor clienților într-un mod personalizat, flexibil și eficient. Echipa NEOTRONIK livrează soluții la cele mai înalte standarde, având un nivel de experiență bogat în proiecte internaționale, respectiv angajați care comunică fluent nu doar în limba română, cât și în limba germană și engleză.

Portofoliul nostru de activități cuprinde și următoarele servicii: furnizare de componente mecanice proiectare mecanică, proiectare electrică, asamblare completă de instalații și echipamente electrice sau mecanice, asamblare completă de panouri electrice, soluții de automatizări, optimizare echipamente sau linii de producție în industrie, intervenții service sau mentenanță pentru mașini și echipamente industriale.

Punctul de lucru al companiei este situat în vecinătatea Aeroportului Internațional Aurel Vlaicu.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024