Gratis

Electrician si/sau tehnician sisteme de supraveghere

MEDIA CABLE SYSTEM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un coleg dornic sa invete, sa se angreneze in colectivul nostru, cu spirit de echipa si implicat in dezvoltarea proiectelor noastre!

Activitatea are loc in Draganesti- Vlasca.

Descrierea jobului

Un job care permite lucrul in echipa, dezvoltare personala, dezvoltare profesionala, dar si beneficii financiare! ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈

Societatea noastra activeaza de peste 7 ani in domeniul telecomunicatiilor, al instalatiilor electrice si al sistemelor de supraveghere video! Cautam noi membrii care sa completeze echipele
noastre de lucru si care sa ajute la dezvoltare personala si profesionala, alaturi de un grup de lucru, angrenant si care incurajeaza lucrul in echipa!
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024