Gratis

Stivuitorist

ALCAR WHEELBASE ROMANIA
4 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de personal necalificat si calificat:
- lucratori depozit care isi doresc sa devina stivuitoristi;
- stivuitorist
Sustinem integral costurile scolarizarii si obtinerii atestatelor (pe durata scolarizarii oferim contract de munca si Tichete de Masa - 30 lei/zi)
Pozitiile sunt disponibile in depozitul situat in Com. Stefanesti, Judetul Ilfov - transport asigurat

- Capacitate de a lucra in echipa
- Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.

Descrierea jobului

Programul de lucru: Luni - Vineri, 09.00 - 18.00 (o ora pauza de masa).
​- Descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in/din depozit, pregateste marfa pentru livrare;
- Executa toate operatiunile de manipulare a marfii.

OFERIM:
  • Transport Asigurat
  • Contract de munca pe durata nedeterminata, conform legislatiei in vigoare;
  • Tichete de masa (30 lei/zi)
  • Salariu + bonusuri performanta
  • Training si obtinere de atestate

ALCAR Wheelbase România este parte a grupului internațional ALCAR, liderul de piață în segmentul aftermarket din Europa în materie de jante destinate autoturismelor, cu un portofoliu impresionant de jante din oțel și aliaj fabricate în Germania.
În România, cu o capacitate de stocare de peste 200.000 de anvelope și 50.000 de jante, ALCAR este unic importator al jantelor AEZ, DOTZ, DEZENT, ALCAR STAHLRAD, ALCAR HYBRIDRAD, DOTZ SURVIVAL, al accesoriilor de roți ALCAR și al sistemelor TPMS Alcar. Totodată, ALCAR Wheelbase România este unul dintre cei mai mari importatori de anvelope destinate autoturismelor și camioanelor, de la producători de renume precum Falken, Kumho, Nexen, Giti / GT Radial, Sailun, Westlake, Goodride, Triangle, RoadX.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024