Gratis

Specialist vanzari foto-video SONY

Smartpoint Consulting
2 poziții

Candidatul Ideal

Marim echipa de consultanti vanzari Sony din magazinul F64 !
Ne dorim colegi comunicativi si pasionati de tehnologie, dornici sa invete.
Exista posibilitati reale de avansare si cresteri salariale anuale.

Cerințe:
- Bune abilitati de comunicare, orientare catre nevoile clientilor
- Ideal experienta in zona de vanzari/promovare
- Studii liceale finalizate

Descrierea jobului

Program full time, 40h/saptamana

Responsabilități
- Consilierea clientilor in magazinele de profil (locatie fixa)
- Realizarea obiectivelor de vanzari
- Asigurarea suportului informational pentru personalul de vanzari din magazine

Beneficii
- Training tehnic de specialitate si de vanzari
- Perspectiva profesionala

Brandlink este divizia BTL a SmartPoint, agenție de comunicare independentă cu acoperire regională

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024