Gratis

Specialist Relatii Clienti si Gestionare Comenzi

IRIDOR STYLE S.R.L.

Candidatul Ideal

O persoană energică și pasionată de moda pentru copii, care să se alăture echipei noastre ca Specialist în Relații Clienți și Gestionare Comenzi. Idealul candidat este cineva care comunică ușor, are un spirit artistic și este familiarizat cu lucrul în spatele unui site web.

Cerinte:
Abilități de comunicare
Aptitudini artistice și creativitate în prezentarea produselor și în consilierea clienților.
Experiență în lucrul cu site-uri web, încărcarea de produse, postări și utilizarea eficientă a Excel-ului.
Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan.
O atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra bine în echipă.

Descrierea jobului

Gestionarea și urmărirea comenzilor, asigurându-vă că fiecare detaliu este conform cu cerințele clientului.
Consilierea clienților în alegerea mărimilor, modelelor și asortarea culorilor, oferindu-le o experiență personalizată și memorabilă.
Realizarea de follow-up-uri, contactând clienții după primirea comenzii pentru a asigura satisfacția lor și pentru a aduna feedback.
Pregătirea coletelor pentru expediere, verificând ca produsele să corespundă standardelor noastre înalte de calitate.

Suntem o marcă inovatoare care produce îmbrăcăminte pentru copii, dedicată să aducă bucurie și culoare în viața celor mici. Valorizăm creativitatea, calitatea și satisfacția clienților noștri, străduindu-ne să oferim nu doar produse, ci și experiențe memorabile.
Trimite-ne CV-ul tău împreună cu o scurtă descriere despre cum poți contribui la succesul echipei noastre la iridorstyle@gmail.com, sau pe whatsapp la numarul +40 743 128 500. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024