Gratis

Specialist recrutare

MLS INVEST TRADING

Candidatul Ideal

Experienta anterioara in activitati de recrutare de volum si selectie pentru diverse tipuri de posturi - reprezinta un avantaj;
Cunoasterea proceselor de recrutare si abilitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan;
Abilitatea de a planifica in mod eficient si de a lucra sub presiune;
Atitudine flexibila si proactiva;
Persoana pozitiva, autonoma si orientata catre rezultate.

Descrierea jobului

Obiectivele postului:

Recrutarea si selectia necesarului de personal conform necesitatilor Companiei.

Responsabilitati:

- pregatirea si coordonarea intregului proces de recrutare si selectie de volum;
- selectarea candidatilor in functie de profilurile discutate cu managerii;
- identificarea celor mai potrivite si rentabile surse de recrutare;
- redactarea si publicarea anunturilor de recrutare specifice;
- monitorizarea pietei interne a muncii prin metode specifice - salarii, tendinte, pachete aditionale salariului;
- oferirea suportului pentru managerii de locatii privind procesele interne de recrutare si transferuri;
- cunoasterea si respectarea politicilor si procedurilor companiei.

Beneficii:

- pachet salarial: se discuta in cadrul interviului;
- program 8 ore, L-V, 09:30-18:00;
- mediu de lucru placut;
- colectiv tanar.

MLS INVEST TRADING activeaza in domeniul HORECA de cincisprezece ani, operand in prezent nouasprezece unitati si avand un numar de peste 300 de angajati. Fiind in continua expansiune, compania intentioneaza sa isi mareasca numarul de locatii si implicit echipa.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024