Gratis

HR SENIOR RECRUITER

REGATA
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent de studii superioare (avantaj stiinte umaniste si sociale / Psihologie / Sociologie)
Cunostinte de operare MS Office si program ERP de resurse umane
Experienta in recrutare
Abilitati de comunicare si lucru in echipa, integritate, discretie
Capacitate de a analiza si corela informatii
Atentie la detalii, foarte buna organizare
Persoana dinamica, cu aspiratii, dornica sa invete si sa progreseze

Descrierea jobului

-Posibilitate de avansare in cadrul companiei
-Pachet salarial motivant
-Training intern
-Mediu de lucru placut
-Bonusuri in functie de performante
-Laptop, telefon de serviciu
-Locatia poate fi oriunde in tara , nu ne limitam doar la orasele ce apar in anunt

LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024